Kaspara Upaciera vadītā APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI aicina piedalīties referendumā un balsot pret otru valsts valodu

1540

Politiskā partija APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI (AI) aicina savus biedrus, atbalstītājus un visus Latvijas Republikas pilsoņus Latvijā un ārzemēs piedalīties 18. februāra referendumā un balsot pret otru valsts valodu.

2012.gada 18.februārī notiks tautas nobalsošana par grozījumiem Satversmē. Tautas nobalsošanas jautājums:„Vai jūs esat par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” pieņemšanu, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu?”

Politiskā partija APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI (AI) aicina savus biedrus, atbalstītājus un visus Latvijas Republikas pilsoņus Latvijā un ārzemēs piedalīties 18. februāra referendumā un balsot pret otru valsts valodu.

AI uzskata, ka Latvijas Republikas pastāvēšanas svarīgs priekšnoteikums ir viena valsts valoda – latviešu valoda. AI uzskata, ka Latvijas Republikas attīstības svarīgs priekšnoteikums ir tas, ka visi LR pilsoņi un visi Latvijā pastāvīgi dzīvojošie iedzīvotāji apgūst un ikdienā lieto latviešu valodu. AI iestājas pret jebkuru otro valsts valodu Latvijā.

AI atgādina, ka 18. februāra referendumā tiek lemts tikai viens jautājums. Šajā referendumā nav iespējams izteikt viedokli par valsts pārvaldes darbību, nav iespējams atbalstīt vai protestēt pret kādas partijas vai politiķa rīcību, nav iespējams panākt taisnīgāku ierēdņa vai tiesneša lēmumu. Šajā referendumā jābalso pret otro valsts valodu.

Kaspars Upaciers

APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI valdes priekšsēdētājs

 

Politiskā partija APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI (AI) ir dibināta 2009. gadā, apvienojot Ikšķiles novada iedzīvotājus. Partija veiksmīgi piedalījās pašvaldības vēlēšanās un ieguva 5 deputātu mandātus Ikšķiles novadā un 2 mandātus Krimuldas novadā.

9 KOMENTĀRI

 1. Politiskā partija APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI (AI) ir dibināta 2009. gadā, apvienojot Ikšķiles novada iedzīvotājus. Partija veiksmīgi piedalījās pašvaldības vēlēšanās un ieguva 5 deputātu mandātus Ikšķiles novadā un 2 mandātus Krimuldas novadā.<br />
  _____<br />
  <br />
  nevis ikšķiles iedzīvotājus partija apvieno, bet tikai vienu nelielu daļu no ikšķiles iedzīvotājiem. Tas tā skaļi teikts.

 2. lieks atgadinajums lieti noder,jo medzam ari noslinkot,bet soreiz nu japacel smaguma centrs no divana un jaaiziet,lai nodotu savu balsi”PRET”.Mes milam savu zemi un valodu un macam to ari saviem berniem un mazberniem!!!!!!!

 3. nesmīdini pasauli…<br />
  <br />
  kas attiecas uz otro teksta daļu, tad referendums ir tikai un vienīgi pret krievu valodu kā otro LV valodu. Šeit ir runa tikai un vienīgi par krievu nevis “pret jebkuru valodu”

 4. Daudz vai maz, bet AI paziņojums kopš 8. februāra mazliet ir ietekmējis tekstus, kurus dzirdam un lasām saistībā ar referendumu. <br />
  <br />
  Pozīcija nav pret krievu valodu, pozīcija ir pret jebkuru otro valsts valodu Latvijā. Šoreiz balsošanas zīmē ir krievu valoda, bet ne jau mēs to tur ierakstījām 🙂

 5. Vai vispār var būt kāda partija Latvijā, kas aicinātu balsot PAR??? Te nu mēs (lasi- TU) ar savu balsi vari pierādīt Dzimtenes mīlestību, kas ir daudz vērtīgāk, nekā piektdienas vakarā, dzerot alu, dungot līdz Čikāgas Piecīšu dziesmām.

Atbildēt

Please enter your comment!
Please enter your name here