Aitas vienā no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā “Turbās”

Turbas  par savām jaunajām mājvietām sauc 13 aitas. 7 Mājas Aitas un 6  Romānovas šķirnes aitas.
Turbas par savām jaunajām mājvietām sauc 13 aitas. 7 Mājas Aitas un 6 Romānovas šķirnes aitas.

Jau nedēļu Turbu viesus, garāmbraucējus un mājiniekus iepriecina pulks aitu plašā aplokā! Turbas par savām jaunajām mājvietām sauc 13 aitas. 7 Mājas Aitas un 6 Romānovas šķirnes aitas.

Aitas ir ļoti veselīgas, bauda vasaras saulīti un cilvēku mīlestību! Protams, tipiski aitām, tās vienmēr turās barā, un ir ļoti draudzīgas savā starpā!

Mājas un Romānovas aitas ir vienas no Latvijas populārākajām sugām. Mājas aitām ir raksturīgs baltais, cirtām pilnais un mīkstais kažoks, ko dēvē par vilnu, bet Romānovas aitām vilna ir raiba, galvenokārt, melnos un tumšos toņos. Aitām ir ļoti spēcīga dzirde un tās ir ļoti jūtīgas pret trokšņiem, tādēļ dodoties raudzīt aitas nav vēlamas straujas un ātras kustības. Interesanti, ka aitas spēj redzēt sev aiz muguras, nepagriežot galvu, tādēļ katrs Turbu viesis no aitu aploka tiek pamanīts!

Atpūšoties Turbās vai dodoties nesteidzīgās pastaigās pa kompleksa teritoriju, noteikti apciemojiet jaunos mājdzīvniekus! Tās patiks gan maziem, gan lieliem! Uz tikšanos Turbās!

Atpūtas komplekss Turbas ar plašo teritoriju un atpūtas iespējām piedāvā lielisku atpūtu jebkurām gaumēm. Gan mierpilnu un romantisku atpūtu divatā, aizraujošas un piedzīvojumiem bagātas svinības draugu lokā, gan radošu vidi semināru organizēšanai.

Viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā – „Turbas” atrodas tikai 40 km no Rīgas un 5 km no Ogres Suntažu virzienā.

Vairāk par kompleksu www.turbas.lv