Aicinājums uz sapulci Ikšķiles vidusskolas vecākiem

Ikšķiles vidusskolas vecāku padomes izstrādātais variants.
Ikšķiles vidusskolas vecāku padomes izstrādātais variants.

Ikšķiles vidusskolas 101. telpā 12. jūnijā 18:30 notiks 2. vecāku sapulce par par satiksmes organizāciju skolas priekšā un Ikšķiles centrālā laukuma pārveidi.

 Ieeja pa sporta zāles durvīm.
Sapulces darba kārtība:
1) Atkārtots īss ieskats metu konkursam iesniegtajos metos, un “vecāku variantā” laukuma pārveidei.
2) Informācija par notikušo kopš iepriekšējās vecāku sapulces aprīlī.
3) Tālākā rīcība laukuma skolas priekšā drošai un ērtai pārveidei.
Lūgums ierasties visus vecākus, kam skolas priekšas satiksmes organizācijas un centrālā laukuma pārveides jautājums šķiet svarīgs.
Ar cieņu,
Mārtiņš Prūsis
Ikšķiles vidusskolas
Vecāku padomes priekšsēdētājs
t. 26183539

15 KOMENTĀRI

 1. Atvainojos par ārtematu, bet vai kādam ir zināms kas tuvāk par CP patruļas pakaļdzīšanos ar šaujamieroāu pielietošanu, kas notika vakar 10.06.2012 plkst. 21:30 pa Lībiešu, Papeļu un Ozolu ielām?

 2. Paldies Mārtiņam, ka organizē diskusiju! Ja sapulcē vecāki spēs nolikt malā emocijas un “savu taisnību”, un ķerties pie procesa virzīšanas ar domu “kā to izdarīt vislabāk”, tad ir sagaidāms lielisks rezultāts!

 3. Ja tie ir Tev saprotamāki termini, tad jā 🙂 Biju struktūrvienības vadītājs un prasīju termiņu izpildi laikā, kad tika gatavota pirmā lielā konsolidēto likumu partija.

 4. Hm, man gan šķiet, ka mans anonīmais oponents ir pierādījis, ka par likumi.lv un gūgli ir tikai dzirdējis. Man pašam bija iespēja piedalīties likumi.lv startēšanā, tādēļ atļaušos apgalvot, ka tās sistēmas principus tomēr pārzinu 🙂

 5. Zēl, ka neproti strāt ar likumiem un normatīviem. Tādu nespēju paredzot jau norādīju uz googli, kur var saņemt atbildes pat uz primitīviem jautājumiem. Varbūt labāk nejaukties lietās, kuras nesaproti?

 6. Linku, mīļais cilvēk, linku ieraksti. Kur tur rakstīts, cik bērzi jāizcērt, kādas šķēršļu joslas jābūvē utt. Nav tādu normatīvu. <br />
  <br />
  Ja kas, nav jāver gūglis, ja tiek atvērts likumi.lv 🙂

 7. Cerams, ka dators un Google Jums ir pazīstami. Ja ir, tad atveriet likumi.lv un pasēfojiet līdz atradīsiet virkni normatīvus, kuros ir noteikti attālumi starp ielu brauktuvēm un sabiedriskiem objektiem, tajā skaitā sporta būvēm, prasības gaisa kvalitātei dzīvojamā vidē utt. Kad izglītosieties šajā jomā, sapratīsit cik stulbi ir līdzās stadionam nozāģēt birzi un uzbūvēt ielu. Ceru, ka saprotat cik nozīmīga bērnu veselībai ir laba gaisa kvalitāte paaugstinātas fiziskas slodzes laikā. Skicē ir redzams apsurds – satiksme no skolas priekšas pārcelta uz stadionu.

 8. Ikšķilieti, par kādiem normatīviem raksti? Vai vari apgalvot, ka viena brauktuve Ikšķilē spēj gaisa piesārņojumu pacelt virs Rīgas vidējā? Faktus galdā, gribu dzīvot! <br />
  <br />
  Juri, 12. datumā labprāt uzklausīšu precīzāku skaidrojumu. Es nekā tāda šajā plānā, kuru neatbalstu visu problēmu risinājumu :)<br />
  <br />
  Tā kā šī sanākšana ir izsludināta laicīgi, noteikti atradīšu iespēju ierasties :)<br />

 9. Nav jāiet uz sanāksmi, lai saprastu plānu un katrs normāls cilvēks zin, ka brauktuve paralēli stadiona skrejceļam ir nejēdzība. To pat normatīvs aizliedz, diemžēl Ikšķilē ir raksturīga normatīvu, veselā saprāta un profesionālu viedokļu ignorēšana.

 10. Nocirst birzi un būvēt ielu paralēli stadina skrejceļam paredzēts speciāli bērnu indēšanai ar izplūdes gāzēm. Vai tiešām ikšķiliešiem nav saprāta un līdzekļu profesionālu pilsētplānotāju nolīgšanai.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu