Autofotoorientēšanās starts Ikšķilē

Auto Foto Orientešanās.
Auto Foto Orientešanās.

26.septembrī pulksten 18, ar pulcēšanos Ikšķilē pie kafejnīcas «Dainas», tiks dots starts pirmajām autofotoorientēšanās sacensībām Ogrē.

Interesantajam pasākumam jāpiesakās laikus, jo der atcerēties, ka vietu skaits ir ierobežots – ne vairāk kā 40 automašīnas.

Sacensības aicinātas piedalīties komandas divu līdz piecu cilvēku sastāvā. Vismaz vienam obligāti jābūt derīgai autovadītāja apliecībai, bet sacīkšu dalībauto jābut izietai tehniskajai apskatei un derīgai civiltiesiskai apdrošināšanai.

Sacensības notiks divu stundu garumā, kuru laikā dalībniekiem būs jāatrod un jānofotografē vairākus objektus Ogres pilsētas teritorijā. Tiks vērtēts gan atrasto objektu skaits, gan nobrauktie kilometri, gan objektu atrašanai patērētais laiks. Sacīkšu organizatori sarūpējuši arī papildu uzdevumus, kurus izpildot, var nopelnīt papildpunktus.

Sacīkšu dalībnieki startēs ar noteiktu laika intervālu, lai netraucētu nedz satiksmes plūsmu, nedz citus dalībniekus. Apbalvoti tiks pirmo trīs vietu ieguvēji.

Pieteikumus un informāciju par sacensībām un nepieciešamo aprīkojumu var saņemt elektroniski – sūtot e-pastu uz fotosacensibas@inbox.lv, kā arī zvanot pa tālruņiem 20383375, 26791882.