Pauls: tiem, kas tagad Saeimā, nevajadzētu vairs rādīties tās tuvumā

Raimonds Pauls.
Raimonds Pauls.

Tiem, kas tagad vēl ir Saeimā, nevajadzētu vairs rādīties tās tuvumā.

Tiem, kas tagad vēl ir Saeimā, nevajadzētu vairs rādīties tās tuvumā. Nekad, tā sestdien publicētā intervijā laikrakstam Neatkarīgā saka komponists un Saeimas deputāts Raimonds Pauls (TP).

Viņš atkārtoti apstiprina, ka nākamajās Saeimas vēlēšanās vairs nekandidēs. "Kategoriski – nē. Savu āriju esmu nodziedājis. Tāpat kā pērn Eiroparlamentā ievēlēja raibo buķeti, par kuru nevar saprast, ko tā pārstāv, tāpat arī tagad Saeimā ievēlēs – tādu jau pavītušu buķeit. Nekas nemainīsies," spriež R.Pauls.

Vaicāts, ar ko nodarbosies, kad vairs nebūs Saeimā, viņš norāda, ka viņam būs "tāda sabiedriski muzikāla darbība". "Došos uz pasākumiem, kas vairāk domāti pensionāriem. Sēdēšu, piemēram, muzikālajās žūrijās. Ar politiku – nekāda sakara," stāsta Maestro.

Runājot par pēdējā laikā bieži apspriesto vadoņa tēmu, viņš pauž viedokli, ka vadoni varbūt nevajag, bet līderis gan ir nepieciešams. "Piemēram, Itālijā tāds ir Berluskoni. Viņš man patīk. Viņu tur uz rokām nēsā, protams, pa retam viņam iedod pa ģīmi, pieķer ar svešām sievietēm. Normāls vecis! Lai vai kāds, bet līderis. Ar īpatnībām, bet kuram tādu nav?" klāsta R.Pauls un norāda, ka mums nav līdera – tāda, kurš būtu tik brīvs, drošs, un pazīstams, ka varētu uzsist pa plecu tam pašam Berluskoni vai Putinam. "Runājiet par Putinu, ko gribat, bet viņš ir līderis ar lielu autoritāti krievu vidū," piebilst komponists.

Vaicāts, vai tad latviešiem nav kādas vērā ņemamas autoritātes, viņš norāda, ka tāds ir Jānis Stradiņš.

R.Pauls intervijā arī atklāj, ka ir pateicis saviem tuviniekiem par vienu robežu, kurai nedrīkst pārkāpt. "Ja pret tevi sāk izturēties apmēram tā – nu, viņš ir jau vecs stulbenis, viņš nesaport, ko muld, ja tu fiziski knapi kusties, ja… Atceros uz skatuves kādu lielisku aktrisi, viņa bija jau ļoti veca, un es domāju – ka tik viņa nenokrīt… Tad varbūt labāk neiet uz to skatuvi? Ja es pats to nesapratīšu, lai man kāds cits to pasaka. Nomirt uz skatuves? Jā, reizēm pat ļoti skaisti. Katram savs mūža noslēpums, un tu nezini, ar ko un kad viss beigsies. Bet jālūko, lai viss beigtos ar cieņu," atklāti spriež komponists.

1 KOMENTARS

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu