PRIEKS UZ SLĒPĒM!

Slēpošanas trase.
Slēpošanas trase.

Aicinājums visiem distanāu slēpošanas cienītājiem!

Šogad ziema mūs atkal lutina ar bagātīgu sniegu un slēpošanai lielisku laiku.

Žēl tikai par to, ka paslēpot izdodas tikai brīvdienās, jo vakaros pēc darba jau tumšs….

      Tāpēc, lai mums būtu iespēja pilnvērtīgi izmantot ziemas dāvātās iespējas un slēpot gan rītos, gan vakaros, gan darba dienās, gan brīvdienās, ir ideja vērsties Iksķiles domē ar lūgumu izveidot Ikšķilē apgaismotu distanāu slēpošanas trasi.

      Lai šādu lūgumu izteiktu, jānāk ar konkrētiem priekšlikumiem par vietu trases izveidošanai, tās garumu, tās izveidei un uzturēšanai ziemā nepieciešamajiem resursiem (aptuveni). Manuprāt, pilsētas centra tuvumā laba vieta trases izveidošanai ir meža masīvā aiz Ikšķiles benzīntanka, tur, kur it kā atrodas Ikšķiles aktīvās atpūtas taka. Tomēr noteikti ir arī citas trases izveidei piemērotas vietas!

      Tāpēc, lūdzu, Jūsu idejas un priekšlikumus!!!

Ņemot vērā to, ka jau ir janvāris, un trase pastāv tikai idejas līmenī, apzinos, ka šoziem to izveidot nepaspēsim, bet ja pacentīsimies, līdz nākošajai ziemai to varam realizēt!

Idejas un priekšlikumus sūtiet man uz e-pastu agnese.zemmere@gmail.com

      Un lūgums visiem bosikiem un dauzoņām, kas ar kvadracikliem un zirgiem dragā pa distanāu slēpošanas trasi no Iksķiles Ogres virzienā!!!

      Distanāu slēpošanas entuziasti un sportisti šo trasīti bija iebraukuši un aktīvi izmantoja kopš ziemas iestāšanās, bet pagājušo svētdien bars jātnieku bez galvām to ļoti sabojāja, laupot slēpotājiem iespēju forši paslēpot.

      Lūdzu, cienīsim viens otru!!!!! 

Agnese