Slēpotājiem sniega nav par daudz

Ikšķiles slēpotāji
Ikšķiles slēpotāji

Pagājušās nedēļas nogale bija bagāta ne tikai ar svaigi saputināto sniegu, bet arī ar virkni augsta līmeņa slēpojumiem, sākot no Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiādes un beidzot ar Latvijas Sporta Veterānu Savienības sporta spēlēm.

Ogres un Ikšķiles aktīvākie slēpotāji šoreiz galveno uzmanību pievērsa tautas slēpojumam Ērgļos, kas pulcēja praktiski visus labākos Latvijas slēpotājus, protams, izņemot tos (arī biatlonistus), kuri pašlaik atrodas Vankūverā, vai piedalījās „veterānu maāos”. Sakarā ar to, ka abi pasākumi notika gandrīz vai vienlaicīgi, mūsējiem atkal nācās sadalīties divās grupās, bet, neraugoties ne uz ko, panākumi neizpalika.

Ērgļu slēpojumā, kas vienlaicīgi bija arī „Sportlat” balvas izcīņas kārtējais posms, lieliski nostartēja jaunizveidotā komanda „ izturība.lv” uzrādot augstus rezultātus kopumā un tiekot arī pie godalgām. Uz goda pjedestāla savās vecuma grupās kāpa: Inga Mauliņa (Ikšķile) 2. vieta, Rita Žuravļova (Ogre) 2. vieta, Andris Pivars (Ogre) 3. vieta (visi izturiba.lv). Vēl no mūsējiem pie godalgām tika Jānis Kaimiņš (G4S), kurš šoreiz pārmaiņas pēc 2. vietā un Kitija Stesele (Ogres Slēpotāju klubs) – 3. vieta. Komandas „izturība.lv” kapteinis Alvis Krilovskis, kurš, starp citu, savā vecuma grupā ļoti spēcīgā konkurencē pamanījās iekļūt olimpiskajā sešiniekā, vēlas pateikties Ikšķiles pašvaldībai par palīdzību ar transportu braucienam uz sacensībām.

LSVS sporta spēļu slēpošanas sacensības notika Madonā, labi sagatavotajā Smecersila slēpošanas bāzes trasē. Ogres novadu pārstāvēja Ogres Slēpotāju kluba aktīvistu saorganizētā komanda, kas kopumā, ņemot vērā esošos resursus, cīnījās visai atzīstami un arī tika pie vairākām godalgām. Pirmās vietas savās vecuma grupās izcīnīja Jānis Slišāns un Andris Januševskis, pie bronzas medaļām tika Māris Pivors un Andris Kosmaāovs. 4 x 2 km stafetē Ogres novada komandai 7. vieta, arī kopvērtējumā mūsējiem tika samērā augstā septītā vieta.

Runājot par sacensību organizāciju, gan bija vērojams diezgan liels kontrasts. Ja Ērgļos viss notika labā līmenī, ar skaistiem numuriem, elektronisko laika kontroli, tēju startā, distancē un finišā, kā arī garšīgām pusdienām visiem sacensību dalībniekiem, tad Madonā no tā visa nebija nekā, pie tam kārtējo reizi ar rezultātu uzskaiti gāja ne visai gludi, bet dalības maksas abos pasākumos bija praktiski vienādas. Veterānu maāu organizētājiem te būtu par ko nopietni padomāt, lai nesanāk tāpat kā Alaukstā, kad, spriežot pēc atsauksmēm, sacensību organizatoru nemākulības dēļ neapmierināto bija vairāk kā apmierināto. Mūsdienās, kad ir tik plašas iespējas izvēlēties, jo katru nedēļas nogali notiek pat vairāki slēpojumi, slēpotāji noteikti dosies tur, kur organizatori viņus gaida kā viesus, nevis kā apgrūtinājumu.

Ogres Vēstis Visiem

15 KOMENTĀRI

 1. Protams ja esi gatavs upurēt daļu no sevis, var iet un lūgt kūrfirstam, tikai nez kādēļ vieniem saka uz komisiju, bet otri ko ziedojot pie Induļa.<br />
  <br />
  Lai veicās, jo rezultāts nosaka visu! :))

 2. Ceru, ka arī es tikšu atbalstīta, jo drīz manai 5 cilvēku ģimenei būs jāpārvācas uz jaunām mājām. Tas taāu ir pietiekams iemesls, lai pašvaldība iedotu transportu, ar ko mantas pārvest.

 3. Apsvecu visus sporta aktīvistus neatkarīgi no viņu vecuma. Paldies Ikšķiles domei par šādu pasākumu atbalstu. Cien. OTTO, ne jau vienmēr viss ir jāsaskaņo Izglītības un sporta komitejā, lai lietas kustētos uz priekšu.<br />
  Gribu redzēt uz slēpēm vislielāko “perdeli” Andri

 4. Labāks alibi par zilumu no ripas jau ir citu sapratne par to, ko kāds cilvēks te varētu teikt – un ko nemūžam. Andri ir labi atšķirami, tomēr tas otrs darītu labāk, atšķirot pats sevi.

 5. Andris Doveiks nav saistīts ar komentāru: <br /> <br />Andris 21.02.2010 15:55 <br /> <br />Ikšķiles pašvaldība jau ļoti bagāta,ka piešķir transportu pieciem dalībniekiem,kas it kā pārstāv ikšķili un vēl 7-8 no Ogres.Gribētos dzirdēt paskaidrojumus par naudas izlietošanas lietderību,jo lielākā daļa no tiem ir veci “perdeļi”?Varbūt vairāk atbalstīsim jaunatni. <br /> <br /> <br /> <br />Bet cilvēkam kas šo komentāru rakstija vajadzētu padomāt vai tas atbilst viņa statusam.

 6. Man par šī ieraksta laiku (Andris 21.02.2010 15:55) ir alibi – es biju hokeja laukumā pie skolas-domes, un kā vecs perdelis jaunajiem sniegu tīrīju. Varu arī zilumu no ripas parādīt 🙂

 7. Te ir parādījies kāds, kas jau atkārtoti lieto manu niku Andris. Acīmredzot šis Andris 21.02.2010 15:55 pats ir gļēvulīgs perdelis – provokators. Es neparakstos ar citu lietotāju izvēlētiem nikiem un palūgšu turpmāk to nedarīt arī citiem. Ja ar šo nepietiks, nāksies aprunāties personīgi.<br />
  <br />
  Es uzskatu, ka Ikšķiles budžetā nauda pietiktu visiem. Lai iedotu vēl kādam, nevienam nav jāatņem. Veiksmi visiem, kas darbojas un gatavojas to darīt nākotnē.

 8. Nu,re, sākas<br />
  Visu cieņu idejai, ka jābūt kārtībai un jāatbalsta jaunatne, bet vai Tu pazīsti tos cilvēkus, kas piedalījās maāos, ka tik pārliecinoši sauc viņus par … ?

 9. Ikšķiles pašvaldība jau ļoti bagāta,ka piešķir transportu pieciem dalībniekiem,kas it kā pārstāv ikšķili un vēl 7-8 no Ogres.Gribētos dzirdēt paskaidrojumus par naudas izlietošanas lietderību,jo lielākā daļa no tiem ir veci “perdeļi”?Varbūt vairāk atbalstīsim jaunatni.

 10. Mostaties, pozitīvie un pareizie, lūk, puiši un meitenes slēpojušī un saņēmuši godalgas! Kur gan paliek Jūsu pozitīvā sajūsma? Vai tiešām grūti ko teikt, lai viņiem lielāks prieks par sasniegto!<br />
  <br />
  Šādi brīži lieliski parāda Ikšķiles sabiedrības snobismu.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu