Tīnūžu bibliotēkas vadītāja uzvar konkursā «Gaismas nesējs 2010»

Ikšķiles novada Tīnūžu bibliotēka
Ikšķiles novada Tīnūžu bibliotēka

Šodien, 14.aprīlī plkst. 13, svinīgā pasākumā Rīgas Stradiņa universitātes aulā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (LNB Atbalsta biedrība) pasniegs balvas konkursa “Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs 2010” uzvarētājiem, kuru vidū ir arī Ikšķiles novada Tīnūžu bibliotēkas vadītāja Ludmila Jēkabsone.

No katra Latvijas reģiona tiks apbalvots viens bibliotekārs – Gaismas nesējs. Apbalvošanas pasākums notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības konferences laikā, uz kuru ik gadu ierodas bibliotekāri no visas Latvijas.

Šī gada konkursa uzvarētāji un balvas "Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs 2010" saņēmēji ir: Kurzemes reģionā – Mirdza Liepiņa (Kalētu pagasta bibliotēka), Vidzemes reģionā – Anita Gusta (Mālupes pagasta bibliotēka), Latgales reģionā – Ilga Baziļeviāa (Ciblas novada Pušmucovas pagasta bibliotēka), Rīgas reģionā – Kristīne Cimdiņa (Stopiņu novada Sauriešu bibliotēka), bet par uzvarētāju Zemgales reģionā kļuvusi Ikšķiles novada Tīnūžu bibliotēkas vadītāja Ludmila Jēkabsone.

Šogad konkursam "Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs" saņemts rekordliels pieteikumu skaits – 50 pieteikumi no visas Latvijas. Galvenie bibliotekāru vērtēšanas kritēriji bija viņu neatlaidība, mērķtiecība savas bibliotēkas attīstībā, darbības un sniegto pakalpojumu uzlabošanā, izpratne par LNB projekta būtību, pozitīva attieksme pret savu darbu un profesionālās pilnveidošanās iespējām, zināšanu nodošana tālāk bibliotēkas lasītājiem, bibliotēkas apmeklētāju un lasītāju skaita vairošana, publicitāte vietējā laikrakstā vai citos informatīvajos izdevumos, bibliotēkas mājas lapas veidošana, telpu mājīguma uzturēšana un bibliotēkas tehnisko iespēju maksimāla izmantošana ikdienas darbā.

Gaismas nesēji saņems īpašo Gaismas pils šokolādi no SIA "Emīla Gustava Šokolādes", kas ir uzticīgs konkursa atbalstītājs no pašiem tā pirmsākumiem. Šogad galvenā balva konkursa uzvarētājiem ir no uzņēmuma Lattelecom, kas dāvina virszemes televīzijas komplektu. Veikalu tīkls RIMI "Gaismas nesējiem" pasniegs dāvanu grozus ar gardumiem.

8 KOMENTĀRI

  1. Apsveicu uzvarētāju, tiešām prieks.<br />
    Arī Ikšķiles bibliotēkā ir kompetentas, atsaucīgas, laipnas darbinieces, arī ar labu humora izjūtu. Tāds rosinošš miers un gaiša sajūta pārņem šajās telpās, izvēloties grāmatas.

  2. Acumirklī varētu nodomāt, ka ar Zemgales (u.c.) kultūrvēsturisko novadu un reģionu netiek saprasts gluži viens un tas pats. Tomēr visās kartēs Ikšķile skaidri ir gan Vidzemes novadā, gan reģionā. Kur tas āķis?

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu