Ziemassvētku pasaka

Ziemassvētku pasaka. Koncerta afišas fragments.
Ziemassvētku pasaka. Koncerta afišas fragments.

Ikšķiles tautas namā notiks jauniešu koru “Soare” un “Mundus” koncerts “Ziemassvētku pasaka”.

Lai pagatavotu vienkāršu Ziemassvētku koncertu, ņemam vienu kori un dažas Ziemassvētku dziesmas. Lai pagatavotu īpašu un neierastu Ziemassvētku koncertu, nepieciešams kas vairāk. Un tieši Ādažu jaunieša kora "Mundus" un Ikšķiles novada jauniešu kora "SOARE" rīcībā ir īstā recepte.

 

Nepieciešamās sastāvdaļas:

Vienmēr jautrais un žilbinoši skaistais Ādāžu jauniešu koris "Mundus", kas nesen nosvinējis savu gada jubileju, bet jau paspējis uzstāties vairākos koncertos Ādažos un Ikšķilē. Kora repertuāram nav robežu. Diriģentes Andras Blumbergas vadībā koris iestudējis gan klasiskās koru dziesmas, gan Āfrikas džungļu skaņas.

Pieredzes bagātais Ikšķiles novada jauniešu koris "SOARE". Diriģentes Lienes Kārkliņas un koncertmeistara Didža Sostes vadībā, koris darbojas jau piekto gadu un pa šo laiku ir koncertējis vai katrā Latvijas pilsētā un pat citzemju klausītāju priekšā Horvātijā, Bosnijā, Beļģijā, Holandē, Itālijā.

Abus korus labi samaisām, kas jau ir izdarīts sadraudzības koncertos gan Ādažos, gan Ikšķilē. Pievienojam V.Pūces, A.Medņa un U.Prauliņa Ziemassvētku dziesmu ciklu īpašā skanējumā. To visu papildinām ar instrumentālās grupas pavadījumu un dekorējam ar jaunajiem solistiem.

Šis "Īpašais, neierastais Ziemassvētku koncerts" ir gatavots ar mīlestību, prieku un saticību, lai katra tā dziesma veidotos kā atsevišķa pasaka, kas Ziemassvētku laikā vienotu Ikšķiles un Ādažu dziedošos jauniešus, tuvus un tālus kaimiņus skatītāju rindās un pat pilsētas, kurās šo recepti liek lietā.

Tiekamies:

  • 19. decembrī, Ikšķiles kultūras namā plkst. 18 . Ieeja Ls 0,50;
  • 22. decembrī Ādažu Kultūras un radošās izglītības centrā plkst. 20;
  • 28. decembrī Kuldīgas Sv. Annas baznīcā plkst. 19.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu