Aicinām uz diskusiju par drošu satiksmi Ikšķiles novadā

Aptuveni tik pašlaimīgi izskatās novada satiksmes infrastruktūra. (No Way Out. Art Werger)
Aptuveni tik pašlaimīgi izskatās novada satiksmes infrastruktūra. (No Way Out. Art Werger)

Šā gada 5. maijā Ikšķiles novada pašvaldības telpās no pulkstens 18:00 notiks „APVIENĪBAS IEDZĪVOTĀJI

    Ikšķiles pilsēta tiek pozicionēta kā iedzīvotājiem draudzīga vide. Pilsētā un novadā ir samērā maz ražošanas un industriālo pakalpojumu uzņēmumu. Pa maģistrālēm virzās tranzīta transporta plūsmas kuras neietekmē satiksmes intensitāti Ikšķiles pilsētas teritorijā. Šie apstākļi ir ļoti labvēlīgi eiropeiskas pilsētas un lauku vides veidošanai, kur prioritātes satiksmes plūsmā izkārtotas sākot no gājējiem un cilvēkiem ar speciālām vajadzībām, velosipēdistiem. Kā arī  braucējiem ar maziem mehāniskajiem transporta līdzekļiem.Virzība ārā no pilsētas teritorijas ir uz sabiedrisko transportu, komerctransportu un privātajiem auto. 

      Diskusija tiek organizēta sakarā ar to, ka publiskajā telpā nav pietiekami pieejama informācija par to, kāda stratēģija tiek realizēta pašreiz sagatavotajos ceļu būves projektos. Nav atrodama transporta shēma, kura sniegtu informāciju par to, kur un kādi ceļi tiks attīstīti. Nav nodrošināta diskusijas vide, kurā iedzīvotāji varētu izteikt savus viedokļus par attīstību kopumā un projektiem, kuriem ar likumu nav noteikta obligāta sabiedriskā apspriešana.  

      Lai veidotu sadarbību starp pašvaldības atbildīgajām amatpersonām un ieinteresētiem sabiedrības pārstāvjiem „APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” rīko publisku diskusiju „Par drošu satiksmi Ikšķiles novadā”, ar mērķi noskaidrot iedzīvotāju vajadzības un priekšlikumus. Informācija par diskusijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem tiks apkopota un izsūtīta AI biedriem e-pastā.  

      Savus ierosinājumu vai sen neatrisinātu situāciju par iespējamu drošu satiksmi Ikšķiles novadā var sūtīt arī uz e-pastu apvienība@iedzivotaji.lv ! Nāc un piedalies diskusijā, lai jau projekta ietvaros varētu izmainīt vai ieviest nepieciešamās korekcijas! 

„APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI”

Tālrunis: 20041872

E-pasts apvienība@iedzivotaji.lv

www.iedzivotaji.lv