Diskusija Bērnu tiesības un notiekošais

Pēc vairāk kā stundu ilgām karstām diskusijām tā noslēdzās ar visu klātesošo apņemšanos atbalstīt jauniešus viņu aktivitātēs.
Pēc vairāk kā stundu ilgām karstām diskusijām tā noslēdzās ar visu klātesošo apņemšanos atbalstīt jauniešus viņu aktivitātēs.

24. martā Ikšķiles novada domes zālē „APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI

Atsaucoties „APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” aktīvistu aicinājumam, uz diskusiju bija ieradušies pārstāvji no visām uzaicinātajām institūcijām – Ikšķiles vidusskolas, Ikšķiles novada domes, Ikšķiles vidusskolas vecāku padomes, „APVIENĪBAS IEDZĪVOTĀJI”. BMX Freestyle entuziastus diskusijā pārstāvēja Toms Kalniņš.

Pēc vairāk kā stundu ilgām karstām diskusijām tā noslēdzās ar visu klātesošo apņemšanos atbalstīt jauniešus viņu aktivitātēs, kā arī turpmāk palīdzēt ar padomu, lai tās nebūtu pretrunā pieņemtajiem likumiem, noteikumiem un procedūrām.

Kā vairākkārt uzsvēra BMX Freestyle pārstāvis Toms Kalniņš, jauniešu aktivitāšu mērķis bija pievērst uzmanību BMX Freestyle braucējiem, aizstāvēt viņu intereses un popularizēt šo sporta veidu – kas viņiem ir izdevies ar uzviju.

Īpašs paldies Ikšķiles vidusskolas direktorei Laimai Kalniņai par atbalstu diskusijas organizēšanā un Tiesībsarga biroja vietniecei Diānai Šmitei par atsaucību un operativitāti.