Dubļos līdz ausīm Ikšķilē

Dubļu futbols.
Dubļu futbols.

2010.gada 21.augustā Ikšķilē – pludmalē notiks jauns futbola turnīrs. Katru gadu Rīgas HES ūdenskrātuvē pazemina ūdens līmeni, atsedzot ievērojamus laukumus Daugavas gultnē.

Šogad tiek plānots šo defektu padarīt par efektu, šajās teritorijās izveidot vairākus dubļu futbola laukumus un radīt jaunu atraktīvu tradīciju.

Pasaulē ir pazīstami un populāri vairāki līdzīgi turnīri, kas pulcē ievērojamu dalībnieku skaitu (pazīstamākie Vācijā un Somijā).

Sporta un izklaides pasākumu biedrība „Par Stipru Latviju!” (nejaukt ar politiskām organizācijām, šis ir Latvijas Spēka Atlētu Federācijas zīmols) un Ikšķiles novada dome aicina ikvienu Latvijas uzņēmumu, organizāciju vai draugu grupu piedalīties pirmajās Latvijas Dubļu spēlēs, kuras notiks 2010.gada 21.augustā Ikšķilē, Daugavā pie Meinarda salas, spēļu sākums 11.00.

Ja Jūsu kolektīvam patīk aktīvi atpūsties un piedalīties jautros pasākumos, šis turnīrs ir tieši Jums. Iespējas sportot un izklaidēties būs ikvienam. Komandā jāpiesaka 5-7 dalībniekus. Šī būs vieta, kur novērtēt, cik saliedēts un atraktīvs ir jūsu kolektīvs – vienalga, organizācija vai draugu kopa.

Par pasākuma gaisotni, konkursiem, spēlēm un rotaļām rūpēsies Ufo.

Īpaši jāuzsver tas, ka katrai komandai ir jāpiesaka vismaz viena daiļā dzimuma pārstāve – komandas mūza. Viņai būs jāpiedalās turnīra atklāšanas un noslēguma parādēs, kā arī īpašās komandu mūzu aktivitātēs spēļu starplaikos. Skaistākajām, atraktīvākajām un aktīvākajām speciālas balvas no turnīra atbalstītājiem.

Futbola spēles norisināsies uz 12 m X 24 m laukumiem, katrā komandā laukumā drīkstēs atrasties 5 spēlētāji ieskaitot vārtsargu, spēles laiks 2 X 8 min. Dalības maksa turnīrā – 30 LVL no komandas.

Sacensības organizē sporta biedrība „Par stipru Latviju”, kas agrāk ir organizējusi arī 24h stafeti Daugavas stadionā, kur visi kopā sasniedzām Ginesa rekordu, Stipro skrējienu sporta kompleksā 333, Latvijas spēkavīru āempionātu, kā arī citas sacensības un pasākumus.

Ar plašāku pasākuma aprakstu un nolikumu aicinām iepazīties mājas lapā www.parstipru.lv . Turpat meklē arī pieteikuma anketu.

Nebaidies no dubļiem, nesēdi malā – nāc un piedalies!

3 KOMENTĀRI

  1. Ieteikums organizātoriem ļoooti rūpīgi parūpēties par laukumu sagatavošanu, “nolaistās Daugavas” dubļi ir pilni ar visādiem asumiem ar kuriem ir viegli savainoties!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu