Red Bull Backyard digger

Vajag Tikai rakt!
Vajag Tikai rakt!

BMX dirt braucēji paši vislabāk zina, pa kādiem treiliem grib braukt. Red Bull Backyard Digger nāk talkā ar lāpstām, ekskavatoru un BMX parku speciāista Sergio Layos padomiem. Viss notiks jūnijā un jūlijā Ikšķiles un Saldus BMX parkos!

Daudziem vietējiem BMX braucējiem ir iedvesma, spējas un vēlme uzlabot Latvijas esošos BMX freestyle parkus. Ja vēl lāpstas atrastos, tad kur lai ņem naudu un atļaujas ko tādu darīt? Sponsorus ar dziļām kabatām un ekstrēmos sporta veidus aktīvi atbalstošus politiķus ir tikpat viegli atrast kā tīras velo riepas pēc kārtīgi pavadītas dieniņas dirtos. Tieši tāpēc pasaulē uzradās Red Bull Backyard digger, kas 29. jūnijā būs klāt Ikšķilē, bet jau 2. jūlijā ieradīsies Saldū, lai vietējos dirt parkus uzlabotu kopā ar pašiem braucējiem. Visi aicināti piedalīties! Savu dalību jau apstiprinājuši gan vietējie entuziasti, gan igauņu BMXeri, kas padzirdējuši par šo pasākumu, nevarēja palikt malā. Viņiem palīdzēs profesionāls BMX braucējs no Spānijas Sergio Layos, kas šo to saprot arī no dirt parku veidošanas.

Lāpstas Būs!

Mums būs lāpstas, ķerras, ekskavators un balvas labākajiem racējiem un braucējiem, atliek tikai sameklēt papildus darba rokas, jo kas nerok, tas arī nekur nebrauc! Rakšana sāksies 29. jūnijā Ikšķilē pēc plkst 12.00 un 2. jūlijā Saldū arī pēc plkst. 12.00. Jaunizveidotos tramplīnus varēs notestēt jau 1. jūiljā Ikšķilē un 4. jūlijā Saldū, kad pēc divām rakšanas dienām varēs kārtīgi izbraukāties un atpūsties. Pasākums Saldū beigsies līdz āetriem, lai varam paspēt piebiedroties mūsu draugiem Rideit viņu rīkotajās BMX sacensībās.
Red Bull Backyard Digger izveidotos parkus Ikšķilē un Saldū visi interesenti par brīvu varēs izmantot arī pēc pasākuma tik ilgi, cik vien tas noturēsies labā stāvoklī, tātad līdz sezonas beigām!

1 KOMENTARS

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu