Kādai tad jābūt citai politikai?

Aleksejs Loskutovs SCP valdes pārstāvis diskutē Ikšķilē.
Aleksejs Loskutovs SCP valdes pārstāvis diskutē Ikšķilē.

Atbildes uz jautājumu „Kādai jābūt citai politikai?

Tikšanās laikā klātesošie varēja ieraudzīt vaigā „Sabiedrības Citai Politikai” Ikšķiles kandidātus pašvaldību vēlēšanām, kā arī uzzināt Alekseja Loskutova redzējumu par to, kas ir „Sabiedrība Citai Politikai” (SCP ) un ar ko tā atšķiras citu partiju saimē. Atšķirībā no citām „latviskajām” partijām SCP ir vairāk „kreisi” domājoša partija, jo uzskata, ka ir jāatbalsta sociālā politika. „Atbalstām progresīvo nodokļu sistēmu, kas nozīmē, ka tie, kuri vairāk pelna, vairāk maksā nodokļus,” skaidroja A.Loskutovs. Savukārt, kā skaidroja A.Loskutovs, no nodokļiem tiek atbalstītas tās jomas un iedzīvotāji, kuri paši nevar nopelnīt – pensionāri, bērni, slimnieki utt.

Lai visas nebūšanas gan valsts, gan novada līmenī varētu apkarot un panākt taisnīgumu, ir jāmaina politika – tai ir jābūt Citai, tāpēc arī A.Loskutovs vairāk kārt uzsvēra, ka ne mazāk liela problēma par valsts līdzekļu izzagšanu, nemaksājot nodokļus, ir augstāko amatpersonu – gan valsts, gan pašvaldības – augstprātība.

Edvards Smiltēns klātesošajiem pastāstīja par SCP Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātiem Georgu Andrējevu un Mairu Dzelzkalēju. Georgs Andrejevs, darbodamies Eiropas Parlamentā, ir panācis reālus panākumus veselības nozares atbalstam visā Eiropas Savienībā, savukārt Maira Dzelzkalēja ir „zemnieku nemieru” vien no rīkotājām un labi pārzina lauksaimniecības jomu. Svarīgākais, ka SCP kandidātu mērķis nav „atsēdēt” laiku Eiropas Parlamentā, lai „nopelnītu” sev labāku pensiju, bet gan reāli panākt savas valsts iedzīvotāju interešu pārstāvniecību un aizstāvību Eiropā.

Laikā, kad lielākā daļa esam sapratuši, ka ir laiks Citai Politikai un jāsāk veidot labas pārmaiņas gan savā valstī, gan novadā, visām Ikšķilē kandidējošajām partijām jābūt vienotām un gatavām sadarboties!