Uzspļaut uz drošību lai dzīvo mans “vērienīgums”

Indulis Trapiņš, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs.
Indulis Trapiņš, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs.

Visi stāsti par Ikšķiles centra pārbūvi bērnu drošībai ir pilnīgi meli, jo bērnu drošība ir svarīga visa novada un valsts mērogā.

Ja valsts mērogu Ikšķiles pašvaldība nespēj ietekmēt, tad savu mazo daļu vajadzētu atbildīgi pildīt.  Atbilde uz mātes lūgumu ir klasiska atrakstīšanās, jo situācijā pēc būtības nav runa tikai par viena vien bērna vajadzībām.
Braucot no Ogres (un kāpēc vispār caur Ogri?) , nogriežoties pie Elkšņiem  maršrutā pa veco šoseju autobuss būtu pieejams arī daudziem citiem bērniem, piem., Ikšķiles Brīvās skolas skolēniem.

Vai Ogres novada skolēnu autobuss Ikšķiles novadā iegriežas?

P.S. Trapiņa kungs, atcerieties, ka tajā brīdi, kad dzerat rīta kafiju no kafijas automāta jūsu kabinetā, ir apdraudēts kāds bērns mūsu novadā.

Iepriekš rakstītais: http://ikskile.com/zinas/novada/2012/05/03/trapina_empatijas_limenis/

 

4 KOMENTĀRI

  1. Jau vairāku gadu garumā Ikšķiles dome ir pierādījusi, ka “pa lielam” rūpes par bērniem, to drošību un veselību, tāpat arī izglītību noteikti nav domes un tās institūciju pienākums. Ir reāli dokumentēti vairāki gadījumi, kas to pierāda.

  2. No Turkalnes var braukt arī uz Tīnūžiem un pārējo laiku nevis stāvēt pie Zelta Liepas, bet apbraukāt novada āres, lai bērni varētu nokļūt skolā droši. <br />

  3. Ja autobusam jābrauc caur Turkalni, tad ir diezgan loģiski atgriezties caur Ogri. Tikai būtu interesanti dzirtēt pamatotu viedokli kāpēc maršruts nevar turpināties pa veco šoseju.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu