Decembrī norisinājās pirmā snovborda piedzīvojumu nedēļa bērniem

Pirmā snovborda un slēpošanas piedzīvojumu nedēļa „Mežezers 2009
Pirmā snovborda un slēpošanas piedzīvojumu nedēļa „Mežezers 2009

30. decembrī noslēdzās šīs sezonas pirmā snovborda un slēpošanas piedzīvojumu nedēļa „Mežezers 2009

Pasākuma organizatori – ekstrēmo ziemas sporta veidu apvienība „Riders Agency” priecājas par rezultātiem un līdzīgus pasākumus sola rīkot arī turpmāk.

Sešu dienu garumā 29 dalībnieki brīvā atmosfērā ne tikai papildināja savas snovborda un slēpošanas prasmes, bet arī izbaudīja aktīvas brīvdienas kopā ar saviem vienaudžiem. Pasākumā iesaistītie instruktori atzīst, ka nedēļas laikā manāms ievērojams progress dalībnieku braukšanas prasmju attīstībā. Īpašs prieks par iesācējiem, kas piedzīvojuma nedēļas sākumā pirmo reizi kāpa uz dēļa, bet pēdējā dienā jau stabili brauca un spēja izpildīt vienkāršākos uzdevumus. Tāpat veiksmīgu izaugsmi parādīja arī pieredzējušākie dalībnieki, kas lielāku uzmanību pievērsa dažādiem trikiem snovparkā.

Visas nedēļas laikā katra dalībnieka paveiktais uz kalna tika vērtēts atbilstoši sagatavotības līmenim. Pasākuma noslēgumā katram dalībniekam tika piešķirta īpaša nominācija – progresīvākais, neatlaidīgākais, ātrumu mīlošākais, drošākais snovbordists un līdzīgi. Tāpat dalībnieki saņēma īpašus diplomus un balvas no atbalstītājiem. Ar īpašu sajūsmu tika gaidīta izloze, kurā bija iespējams iegūt „Aerodium” dāvāto lidojumu gaisa tunelī. To ieguva 14 gadus vecais Pēteris, kas ar snovbordu nodarbojas jau vairākus gadus un priecājas, ka šajā piedzīvojumu nedēļā iemācījās jaunus trikus snovparkā.

Paši dalībnieki ļoti priecājās par papildus aktivitātēm, kas tika piedāvātas piedzīvojumu nedēļas laikā – kameršļūkšana, spēles, pirts, kā arī interesantas snovborda filmas un instruktoru stāsti par pasaules pieredzi.
Lai droši brauktu pasākuma laikā un turpmāk, pastiprināta uzmanība tika pievērsta drošībai uz kalna. Dalībnieki tika iepazīstināti ar Drošā kalna braukšanas skolas ieteikumiem, kā arī instruktoru vadībā pirms katra treniņa veica iesildīšanos. „Riders Agency” cer, ka iegūtās prasmes bērni liks lietā arī ikdienas treniņos, tādējādi samazinot biedējošo statistiku par negadījumiem sportā. „Riders Agency” komanda izsaka lielu pateicību atbalstītājiem – Burusportam, Ādažu āipsemi, Aerodium, Infoski , Sniegaklubam, Zelta Zivtiņai, kā arī personīgi Mārim Birzulim un Ansim Eglem!

Veicinot snovborda attīstību Latvijā, „Riders Agency” komanda dažādos sastāvos jau piekto gadu piedāvā snovborda un slēpošanas aktivitātes bērniem Latvijā un ārzemēs.

IKSKILE.COM: Šajā nometnē piedalījās bērni no Ikšķiles.
 

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu