Izcils piemērs, kā runāt aplinkus

Indulis Trapiņš
Indulis Trapiņš

I.Trapiņš: Varu runāt aplinkus.., ko praktiski 5 minūtēs izcili paveic, tā arī nespējot paskaidrot Pašvaldības policijas paplašināšanas mērķus un uzdevumus.

Grūti iedomaties, kā varētu būt izklausījies darba uzdevums, paplašinot Ikšķiles novada Pašvaldības policiju izveidojot divas jaunas štata vietas, ja Pašvaldības policistu kvalifikācija tiek vērtēta likvidējot šīs štata vietas.

15 KOMENTĀRI

 1. nu nu Trapin, nedod dievs kaut kas gadisies un policija nevares ierasties notikuma vieta , tiesa iesudzesu lemumu pienemejus, beidzat sito bezprigelu, skat stradat iedzivotaju laba nevis savas pakalas laba.

 2. Vai trīs gadi, ja neskaita gadus kas pavadīti dažādos siltos amatos cilvēku nevar iemācīt runāt, par drīšanu nemaz nerunāsim? Dzimis rāpot nevar lidot, šis teiciens raksturo, var pat teikt zemākais posms varas runas ķēdē pēc Nothing Special, Angliski runājošā Kampara, pieminēt bagatāko pensionāru kurš gadiem vadījis banku ir bezjēdzīgi, diez kas atskanētu ja Mr. Trapiņš mēģinātu runāt angliski, jācer kad nekad to nedzirdesim. Šādi vadoņi ir kā troksnis ēterā, burkšķis ir, jēgas nav. Lai cik nejēdzīgs bija Rudzītis, viņš vismaz saprata, ka nav dzimis runātājs. <br />
  <br />
  Turpināsim priecāties par to gaismas spaini ko atnesa Trapiņš.

 3. Ja Trapiņam nebūtu tik izcilas spējas runāt par neko tik ilgi, nez vai rastos doma, ka šis video ielikts ar nolūku kādu nomelnot. Viņam bija iespēja šajā video izteikties ar “par lietu”, tajā skaitā, iesakot konkrētus risinājumus drošības uzlabošanai Ikšķilē. Tā vietā viņš izvēlas pļūtīt.

 4. Andris ar Reini no rīta tikai 1/3 notīrīja. Vakarā kāds, iespējams, students notīrīja 2/3 un visu no jauna sasnigušo. Jāgaida stabils sals un ūdens. Ūdeni gan vajag no pašvaldības. Un vārtus vajag!!<br />
  <br />
  Borta vārtu neatbilstošais stiprinājums jau ir zaudējis darba spējas – gan nolauztas atdures, bet galvenais – koks mitrumā izplešas, tādēļ ļoti precīzie salaidumi ziemā izrādījušies “pārāk precīzi”.

 5. Kā notiek slidotavas sagatavošana? Kāda ir kārtība: vai interesents nāk ar savu sniega lāpstu un tīra? Vai arī notiek kāda koordinēšana? Tikko redzēju vienu pamatskolnieku un vienu studentu strādājam. Vai varu pievienoties?

 6. piemers ar lielvardes pasvaldibas policiju nevieta, jo vinji pec 17:00 neizbrauc uz izsaukumiem, tagad tapat notiks ikskile, bet valsts policijai nakti ir tikai viena dezhurgrupa kas brauc un forme tikai papirus jo parejam laiks neatliek, nez vai juus jutisaties droshak kad ljoti vajadzes un poliija ieradiisies pie jums pec vairakam stundam ka tas notiek lielvardee

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu