Kas ir Helēna Andersone

Attēla aizmugurējā plānā, priekšsēdētajs lūdz skaidrojumu par saīsinajumu CV.
Attēla aizmugurējā plānā, priekšsēdētajs lūdz skaidrojumu par saīsinajumu CV.

Nu jau šis jautājums skan pat Ogres portālā, bet, iepējams, Ogrē šī kundze ir pazīstamāka.

Raksts no Ogrenet.lv

“Apvienība Iedzīvotāji” deputātu acīs CV svarīgāks nekā cilvēks
http://www.ogrenet.lv/ogre/pasvaldibas/13244/

Vakar, 17.februārī, Ikšķiles domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē, apspriežot Ikšķiles novada kultūras un izglītības projektu finansēšanas komisijas sastāvu, izraisījās diskusija par vienu no pretendentēm darbam komisijā – Helēnu Andersoni.

Deputāte Dagmāra Villeruša (Apvienība Iedzīvotāji) sākotnēji uzstājīgi protestēja, ka viņai jābalso par kandidāti, ar ko deputāte nav iepazīstināta, pieprasot Helēnas Andersones CV (dzīves aprakstu), lai kārtējo reizi neievēlētu kādu personu "uz dullo".

Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Inguna Bērziņa gan centās kolēģei paskaidrot, ka tieši ar šādu nolūku, lai iepazītos ar deputātiem un atbildētu uz viņu uzdotajiem jautājumiem, Helēna Andersone ir uzaicināta uz komitejas sēdi.

Arī domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš norādīja, ka deputātei nav iemesla pārmest, ka kandidātu apstiprināšana darbam komisijā notiek “uz dullo”. “Kā kolēģe (Inguna Bērziņa) paskaidroja, tiek piedāvātas personālijas, kuras arī tiks izdiskutētas,” teica I.Trapiņš. Viņš arī pauda neizpratni, kāpēc līdz šim nav kategoriski pieprasīti CV, izvēloties kandidātus darbam dažādās komisijās.

Uzklausot Helēnu Andersoni par viņas bagāto pieredzi izglītības un vadošā darbā, rakstot un realizējot projektus, kā arī vērienīgu pasākumu organizēšanā citās pašvaldībās un televīzijā, kurā piedalījušies simtiem cilvēku, D.Villerušas sejas izteiksme mainījās acīmredzami.

“Apvienības Iedzīvotāji” deputāte bija spiesta atzīt, ka uzaicinot Andersones kundzi piedalīties šīs komisijas darbā, pašvaldība rīkojusies pārdomāti un tālredzīgi. Grūti spriest, kādu motīvu  – personisku  vai partijas “iedzimtās” protestētāju nostājas pret jebkuru domes iniciatīvu – dēļ bija nepieciešams tērēt tik daudz laika, lai darbam komisijā izvēlētu vienu kandidātu.

Kultūras un izglītības projektu finasēšanas komisijā darbosies Inguna Bērziņa (komisijas priekšsēdētāja), komisijas locekļi: Dace Mistre, Zane Bēķe, Valdia Krinkele, Laimonis Šmits, Dagmāra Villeruša un Helēna Andersone.

Jāpiebilst, ka H.Andersone ir iniciatore un viena no organizatoriem arī diviem nozīmīgiem šāgada  notikumiem Ikšķiles novadā – Ikšķiles vēsturei veltītās zinātniskās konferencs un Ģimenes svētku pasākumam.

<<<Ogrenet raksta beigas>>>

Ikskile.com komentārs:

Lūk, šeit būtu info par dažādām Helēnām Andersonēm,

http://www.youtube.com/watch?v=5-vzXpT_0G0

http://www.linkedin.com/pub/dir/helena/anderson/gb-0-United-Kingdom/

http://www.draugiem.lv/friend/?4062575

http://www.draugiem.lv/friend/?212829