Šogad palīdzēsim kaimiņiem!

Lielā talka
Lielā talka

Latvija ir tik liela, lai mums visiem pietiktu vietas, kur dzīvot un augt nākamajām paaudzēm. Latvija ir tik maza, lai mēs visi kopā spētu tai atdot tīras valsts slavu. Talkas pie mums rīkotas kopš tik seniem laikiem, ka šo vārdu no latviešiem aizņēmušies gan igauņi, gan somi.

Latvija ir tik liela, lai mums visiem pietiktu vietas, kur dzīvot un augt nākamajām paaudzēm. Latvija ir tik maza, lai mēs visi kopā spētu tai atdot tīras valsts slavu. Talkas pie mums rīkotas kopš tik seniem laikiem, ka šo vārdu no latviešiem aizņēmušies gan igauņi, gan somi. Talkas jēga ir kopīgs darbs, kas veicas labāk un priecīgāk, nekā vienam darot.

30. aprīlis Latvijā ir Lielās Talkas diena. Apvienība IEDZĪVOTĀJI aicina visus savus biedrus un atbalstītājus iesaistīties talkā. Apkārtējā vide sākas mūsu dzīves vietas pagalmā. Aicinām katru savest kārtībā savu pagalmu un tālāk, paplašinot aprūpējamo vidi, mēs kopīgi varam sakārtot visu Latviju. Lai tīrības un kārtības darbi sāk izplatīties no pagalma uz pagalmu, no kaimiņa uz kaimiņu!

Apvienība IEDZĪVOTĀJI šogad aicina palīdzēt arī tiem, kuri objektīvu apstākļu dēļ netiek galā ar savas sētas sakopšanu. Palīdzēsim kaimiņiem!

Jautāsim un piedāvāsim palīdzību. Ja kaimiņi piekrīt, iesim palīgā kopīgiem spēkiem! Tas mūs savstarpēji tuvinās un veidos draudzīgas attiecības. Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus…

Dzīvosim skaisti! Lai prieks pašiem un apkārtējiem!

 

12 KOMENTĀRI

  1. Ceru, ka visi šodien esam godam sakopuši sava novada malu maliņas no sirds un cik vien spēka? Varbūt pēc talkas tiem, kas pa ceļam ejot vai braucot izmet mazus vai lielus atkritumus, ierunāsies sirdsapziņa? Puiši un meitas! Nu, lūdzu, mācieties arī jūs nemest zemē izēstās tukšās paciņas un krūmos – izdzertās pudeles! Tas nemaz nav grūti, pie tā tikai ir tikai jāpierod.

  2. Par laiku, kad meslot japadoma gan butu, bet pat Vacija un Austrija meslo ar kutsmesliem! Piedevam nenem vera vai tur kurorts ir vai nav. Mesli pasmird un izgaist, lielie darbi gan paliek paaudzem.

  3. Piekrītu katram vārdam! Teikts ar valstisku izpratni. Ikšķilei svarīgas lielas lietas, vismaz 700000 ls svarā, un arī labi šķindoša kabata. Priekš kā tādi sūdi kā putnu būri un kopīgs sabiedrisks darbs.

  4. ai piedzīvotāji rakstam piedzīvotāju cienīgi komentāri, vai sen nebija laiks ierakstot pārlūka adresē ikskile.com lai parādās uzraksts “ikšķitle sūkā”? <br />
    p.s. gramatiska kļūda pieļauta apzināti, lai google neatrod!

  5. Cik ilgi cilvēki cietīs, tik ilgi ņirgāsies. Sava biznesa dēļ indēs cilvēkus, savu tumsonīgo interešu aizstāvībā izmantos bērnus, par sabiedrības līdzekļiem realizēs barbaru plānus.

  6. Par šā zemnieka – deputāta darbībām jau tika rakstīts ap 2010. gada septembra sākumu. Smakoja pat Ikšķiles estrādē 1. septembra skolas svētkos. Par smakām ap Dobelniekiem pilnīgi piekrītu. Braucām ar ģimeni, pavasaris, jauki, silti, atvēru mašīnas logu…. Bērniem tiešām palika slikti pēc 2 -3 ieelpām šīs smakojošās substances. Par gaisu to nu nekādi nevarēju nosaukt. Labi, mašīnas salonu iztīrīt var, vēmekļus izmazgāt var, nu štrunts ar to. BET – TUR, APKĀRTNĒ TAČU DZĪVO CILVĒKI. VIŅI TAČU ELPO. Vai tiešām mūsu novadā vēl ilgi šādi aināri ņirgāsies par elementārām CILVĒKU tiesībām ????

  7. Teritorijas jau kaut kā sakopsim ,bet kā lai tiek galā ar smakām ko izplata novada lielākais zemnieks.Tas jau ir terors ko viņš piekopj gadiem.Tie kas dzīvo Dobelnieku apkaimē un Tīnūžu apkaimē pat svētkos nevarēja iziet ārā pašūpoties,jo smirdoņi bija tik liela,ka man pirmo reizi mūžā dēļ smakas palika nelabi(par cieiņu izbrīnu šinī gadījumā nemaz nerunāsim…..).Varbūt varam savākt visus beigtos meža zvērus talkā un aplikt ap šī zemnieka sētu-lai arī viņš izjūt kā tas ir ka pie mājās nepārtraukti kaut kas smird!

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu