Kurmis sajūt slīpumu un nojauc estrādes sienu

Ko darīs Čaks Noriss, kad satiks Kurmi.
Ko darīs Čaks Noriss, kad satiks Kurmi.

Kurmis vienlaicīgi spēj just, demontēt, nojaukt, novākt, rekonstruēt, sakārtot, apsteigt un, protams, parūpēties par veselību. Vērā ņemams fakts ir arī tas, ka viņš to spēj bez projektiem.

Raksts no ogrenet.lv.

Rūpējoties par apmeklētāju drošību, Ikšķilē atjauno estrādes sienu.

Uzsākot jauno brīvdabas pasākumu sezonu, Ikšķiles pašvaldība pievērsusi pastiprinātu uzmanību masu pasākumu norises vietu un būvju sakārtošanai. Šobrīd tiek rekonstruēta viena no Ikšķiles estrādes dekoratīvajām mūra sienām.

“Apsekojot estrādi, konstatējām, ka viena no sienām ir jūtami sašķiebusies – augšējā daļā slīpums sasniedza gandrīz desmit centimetru. Sienā bija arī izveidojušās plaisas, pa kurām bira smiltis.Tāpēc pieņēmām lēmumu sienu nojaukt,” informē Ikšķiles novada domes izpilddirektors Guntars Kurmis.

Problemātiskā siena ir demontēta, un to paredzēts atjaunot no tiem pašiem akmeņiem. Darbus plānots pabeigt līdz Līgo svētkiem, informē p/a “Līvi” labiekārtošanas darbu vadītājs Jānis Lazdāns.

Speciālists norāda, ka līdz galam nepadarītie darbi nekādā ziņā netraucēs Dziesmu un deju svētku norisi, kas notiks jau nākamsestdien. “Akmeņi tiks novākti, armatūras gali iebetonēti un svētku dalībnieki varēs pārvietoties pa gludu pamatu,” skaidro J.Lazdāns.

Jau ziņots, ka nākamajā nedēļā Ikšķilē plānoti divi masu  pasākumi ar vairāku simtu dalībnieku piedalīšanos – 22.maijā notiks Ikšķiles, Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novada skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētki, savukārt 23.maijā estrādē sadancos tautas deju kolektīvi – tāpēc par apmeklētāju drošību un veselību jārūpējas jau laikus. “Mēginājām apsteigt notikumus,” norāda G.Kurmis.