“Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fonds” rīkos labdarības koncertu “No sirds”

Olga Dreģe
Olga Dreģe
31.maijā pulksten 19.00 Ikšķiles estrādē “Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fonds” sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību rīko labdarības koncertu “No sirds”.

Koncertā piedalās dziedošie aktieri no Latvijas teātriem (O.Dreģe, D.Lūriņa – Egliena, K.Tatarinova, A.Ančevskis, A.Keišs, J.Nīmanis, V.Piņķis, V.Plotņikova, J.Sigova, O.Nikulina, E.Pjata, S.Jevgļevska, N.Kalniņš, I.Ramute, M.Bezmers, M.Liepa, E.Viļumovs, K.Veinšteina, R.Gailums, M.Korsiets, I.Ivulāne, K.Lučīniņa, u.c.).

Ienākumi no biļetēm tiks pārskaitīti “Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fondam”, kas palīdzēs segt ar skatuves senioru veselības problēmām saistītās izmaksas.

“Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fonds” dibināts 2008.gadā pēc informācijas saņemšanas par pensionēto skatuves mākslinieku kritiskajiem veselības un sociālajiem apstākļiem. Visvairāk cilvēkus uztrauc veselības problēmas un ar tām saistītās izmaksas. Fonds cenšas palīdzēt risināt šos jautājumus (veselības polišu iegāde, zāļu atmaksa, u.t.). Mūsu organizācija spēj darboties tikai un vienīgi no piesaistītajiem ziedojumiem.

LR Finanšu ministrija piešķīrusi fondam sabiedriskā labuma statusu.

Fonda valde: Dace Makovska, Zane Jančevska, Lidija Pupure, Māra Dzene un Vilis Daudziņš.

Biļešu cenas: par pirmajām 500 biļetēm – 3 lati, pēc tam 4 lati un 5 lati. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un Ikšķiles tautas namā.

RESURSSDelfi.lv

1 KOMENTARS

  1. jā šovasar visi pasākumi piemēroti tiki pensionāriem :)pārējiem tikai atvēlēti daži pasākumi, Līgo un pilsētas svētki ā vēl skeitparks. 😀
    2011. un 2012. gadā gan Ikšķile bija pirmā vietā ar visiem koncertiem un ballēm.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu