Likuma sargs – Ikšķiles dome

Ikšķiles novada domes ēka. 2008.gads Foto: Ikskile.tv
Ikšķiles novada domes ēka. 2008.gads Foto: Ikskile.tv

Ikšķiles domes priekšsēdētājs vēl pagājušajā nedēļā bija apņēmības pilns ministrijai “parādīt kur pīlēm kājas dīgst”, bet šonedēļ jau šī pārliecība ir sarukusi tik tālu, ka nolemts šo jautājumu skatīt domē vien pēc piektdien, 29.06.2012., paredzētā “paklāja” apmeklējuma ministrijā.

Likuma sargs – Ķekavas dome.
   Ķekavas domes priekšsēdētājs uzklausījis deputātu pretenzijas norādījis, ka nav pamata uztraukumam, jo šim jau esot bijis sarunāts gan ar pašvaldību, gan iekšlietu ministriju. Viss jau būtu bijis labi, ja tie Ikšķiles dīvaiņi nebūtu bijuši tik pašpārliecināti un ignorējuši ieteikumu aiziet un arī sarunāt ar tām ministrijām. Piektdien viss būšot “Oki doki”, tādēļ Ķekavas dome negrasās šo jautājumu nemaz skatīt. Ažiotāžu esot sacēlusi Ikšķiles opozīcija, kura esot tikpat aprobežota kā Ķekavas opozīcija.  Par tādiem sīkumiem, kā Baldone un Inčukalns, acīmredzot, nav vērts pat iespringt. Ja kas nebūs riktīgi, tad tie paši jau vien būs vainīgi – nemācēja sarunāt.

Teicējs: Interesanti būtu uzzināt:

–  ko Ikšķiles deputāti domā par R.Jurķa vērtējumu – jaunnosauktā policija izplešas pa visām “sīkajām” pašvaldībām, kuras pašas ar šo uzdevumu netiek galā (Ikšķile ir piektā turīgākā pašvaldība Latvijā)?
– ko Iekšlietu ministrija domā par R.Jurķa vērtējumu – Valsts policija nespēj savlaicīgi un kvalitatīvi pildīt savus, likuma “Par policiju” 19.panta trešajā daļā noteiktos pienākumus…?
– ko ministrijas domā par R.Jurķa vērtējumu – jas sarunā ar ministrijām, tad visu ko var izdarīt…?
P.S. Ministriju vēstules deputātiem Ķekavas un Ikšķiles domēs tā arī netika novīzētas…

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu