Ikšķiles Pakistāna

Stāvvieta pie bērnudārza Urdaviņa
Stāvvieta pie bērnudārza Urdaviņa

Katru rītu viens un tas pats skats pie pašvaldības bērnudārza Urdaviņa auto stāvvietas. Autotiek novietoti, kā nu kuram sanāk.

Autovadītāji tomēr varētu cienīt viens otru un nenomest auto, kā pagadās. Divvirzienu kustība tiek bloķēta, ja kāds vienkāršiatstāj auto pie vārtu ieejas. Turpat 50 metrus tālāk būtu iespējams novietot savu spēkratu netraucējot pārējiem.
Vecāki, neesiet slinki un steidzīgi! Paejot pārdesmit soļus tālāk būs laiks aprunāties ar savu atvasi un novēlēt bērnam veiksmīgu dienu!

Pašvaldības atbildīgās personas iespējams varētu papildināt Stāvvietas zīmi ar papildu zīmi un ielas marķējumu auto novietošanai.

Lai veicas,
mamma
 

4 KOMENTĀRI

  1. atbildīgās personas iespējams varētu papildināt Stāvvietas zīmi ar papildu zīmi ??? ja uzstada to papildus zimi un tad vel nesaprot ka janovieto tad javeic šadas akcija <a href=”http://www.youtube.com/watch?v=XalnscJzQjU&feature=related” target=_blank>www.youtube.com/watch?v=XalnscJzQjU&feature=related</a>

  2. Ja visi novietos auto pēc noteikumiem, tas ir paralēli ceļa malai, tad tur vieta būs kādām 7 automašinām, tāpēc lielākā daļa novieto sīpi, lai vietas pietiktu pēc iespējas vairāk automašīnām.

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu