Ikšķiles Brīvā skola jaunās telpās

Ikšķiles Brīvās skolas telpas.
Ikšķiles Brīvās skolas telpas.

Sācies atvaļinājumu laiks, kas Ikšķiles Brīvajā skolā pēc pirmā mācību gada beigām, ir karstākais darba laiks. Vecāki, skolotāji un domubiedri izmanto brīvdienas un pēc darba brīvos brīžos, lai kaltu plānus, kā labāk sagatavot jaunās skolas telpas nākamajam mācību gadam.

Sākot jau ar Vasaras skolu augustā, Ikšķiles Brīvajā skolā mācības notiks jaunās telpās – pusceļā starp Ikšķili un Ogri, Daugavas malā bijušajās Ikšķiles lidostas telpās. „Te ir ne tikai plašākas telpas, bet arī vairāk vietas, kur bērniem darboties ārpus telpām,” skaidro skolas direktore Gunta Ošeniece. „Mūsu skolas būtība ir nepiesaistīt bērnu konkrētam skolas solam, bet gan kā skolotājiem, tā skolēniem ļaut brīvi izvēlēties labākās, efektīvākās un visiem pieņemamākās darba metodes. Galvenais, lai bērni skolā justos labi, jo laimīgi bērni mācās labāk.”

Plašākas telpas nozīmē, ka 2011./2012. mācību gadā skolā mācīsies ne vairs viena skolēnu saime, kā pērn, bet audzēkņi no 1. līdz 6.klasei. Par savu skolu nākamajam mācību gadam Ikšķiles Brīvo skolu izvēlējušies skolotāji un skolēni ne tikai no Ikšķiles, bet arī tuvējām pilsētām – Ogres un Rīgas. Vēl ir brīvas vietas 3-5.klases saimē, kā arī sagatavošanas – 5-6 gadus veco bērnu saimē – laipni lūgti Ikšķiles Brīvajā skolā!

Vairāk informācijas: brivaskola.lv vai pa tālruņiem 29559588 (Gunta); 29299668 (Kristīne)

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu