Kādēļ remontē jauno Skolas ielas apli?

Bojātais akmeņu segums, skolas ielās aplī.
Bojātais akmeņu segums, skolas ielās aplī.

Jautājums pašvaldībai. Kādēļ pašvaldības SIA “Ikšķiles Māja” remontē bruģējumu jaunajā Skolas ielas apli, ja šobrīd šim vērienīgajam objektam ir garantijas laiks.

 

 

 

14 KOMENTĀRI

  1. Vai tiešām mūsu pašvaldībā viss ir jādara “čerez žopu”. Pirmkārt uzprojektē ceļa malas tā, lai zāles nopļaušana aizņemtu divreiz vairāk laika. Tagad vēl izdomā ceļa malas un zāli piebērt ar šķembām, lai vispār to nevar izdarīt. Kurmi, pacel savu pakaļu un apskaties kā nevajag “uzlabot” ceļa malas Lejas un Ziedu ielas krustojumā. Tu ar saviem darbiniekiem esi man parādā zāles plāvēju.

  2. Ir jocīgi, ka 200 metros var ieaudzīt gan bleķa spaiņus, gan pie pasta pavisam citas formas un stila puķu traukus, tad vēl tie koka kantainie kluāi. Izskatās pēc nestila:(

  3. Patiešām, metāliski spīdošie spaiņi pilsētas noformējumā – prastuma rādītājs. Arī saulē sakarst. Būtu vismaz balti. Bet puķes skaistas, sakuplos un metālu apslēps… Būs skaisti!

  4. Ziedu spaiņi atspid zilajā jumta un trapiņa zilajās acis, tikai ritigi slims cilvēks var saskatīt smukumu un gaumi spaiņos (trapiņš, kurmis, un rubenis) nekādas cieņas slimi cilveki.

  5. Tā ir visatļautība, kas valda Ikšķiles domē un to iestādēs, jo “likumi” domei eksistē tikai tie, kas viņai der vai pati interpretē pēc saviem ieskatiem, jo mēs taāu esam lieli, vareni un “trekni” 🙂

Atbildēt

Jūsu komentārs
Lūdzu norādiet savu vārdu